Gazetecilerin güvenilirliği GSÜ’de tartılışılacak

Fransız Gazeteci ve Felsefeci Antoine Spire Galatasaray Üniversitesi’nde “Gazetecilere Güvenebilir Miyiz? (Peut-on Faire Confiance Aux Journalistes?)” başlıklı bir konferans verecek.
Haber: Pınar Yurtsever
GSÜ-HA (İstanbul) İstanbul Fransız Kültür Merkezi ve Galatasaray Üniversitesi Medya Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin (MEDİAR) ortaklaşa düzenlediği konferansta gazeteciliğin güncel sorunları tartışılacak. TNT Ile de France Cinaps televizyon kanalının yöneticisi olan Spire, aynı zamanda felsefe ve sağlık üzerine yayınlarıyla biliniyor.
Antoine Spire’in gazetecilik pratikleri üzerine vereceği “Gazetecilere Güvenebilir Miyiz?” başlıklı konferans, 23 Şubat Salı günü saat 16.30’da Galatasaray Üniversitesi Yıldızhan Yayla Salonu’nda gerçekleşecek. Katılım herkese açık ve ücretsiz. Spire’in hasta hakları, doktor – hasta ilişkisi, ötenazi kavramlarını tartışacağı bioetik konulu konferans ise 24 Şubat Çarşamba günü saat 10.00’da Marmara Üniversitesi Tarabya Kampüsü’nde takip edilebilir.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>