Elbruz Bilge Fonu hayata geçiyor

Elbruz Bilge’nin anısını yaşatmak ve ihtiyacı olan öğrencilere yardımda bulunmak amacıyla oluşturulan Elbruz Bilge Fonu’na kaynak oluşturmak için Galatasaray Derneği’nde bir etkinlik düzenleniyor.
Haber: Pınar Yurtsever
GSÜ-HA (İstanbul) GSÜ İktisat Bölümü üçüncü sınıf öğrencisi Elbruz Bilge, geçtiğimiz Eylül ayında Beşiktaş’ta kaldırımda beklediği sırada bir minibüsün kendisine çarpması sonucu yaşamını kaybetmişti. Elbruz’un Galatasaray Lisesi’nden devre arkadaşlarının fikriyle ortaya çıkan ve Galatasaraylılar Derneği bünyesinde oluşturulan Elbruz Bilge Fonu sayesinde hem Elbruz’un anısını yaşatmak hem de ihtiyacı olan öğrencilere yardımcı olmak amaçlanıyor.
Elbruz Bilge Fonu için kaynak sağlamak amacıyla 26 Aralık Cumartesi günü Galatasaraylılar Derneği’nde bir etkinlik düzenleniyor. Giriş ücretinin 20 TL olarak belirlendiği etkinliğin programında Abbastanza, Penta-Tonik gruplarıyla Dj performansı yer alıyor.
Organizasyon ve Elbruz Bilge Fonu’yla ilgili ayrıntılı bilgi için:
Ozan Kesim: 0535 766 42 37
Suha Yılmaz: 0538 409 42 32
Emre Toraman: 0537 560 35 11
Şansal Kantarcı: 0533 312 84 48
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>