‘İleti-ş-im’ beşinci yılını bir panelle kutluyor

Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin hakemli dergisi ‘İleti-ş-im’, beşinci yılında çıkardığı özel sayıyı düzenleyeceği panelle kutluyor.

GSÜ-HA (İstanbul) Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin hakemli akademik dergisi ‘İleti-ş-im’, beşinci yılını “Représentations Sociales et Communication” (Toplumsal Temsiller ve İletişim) adlı özel sayısıyla kutluyor. Bu kapsamda GSÜ İletişim Fakültesi,  Fransız Kültür Merkezi’nin de katkılarıyla, 10 Aralık Perşembe günü, saat 14:30’da, üniversitenin Coşkun Kırca Salonu’nda bir panel düzenliyor.

Panelde CNRS (Centre National de la Recherche Scientifique – Ulusal Bilimsel Araştırma Merkezi)’den Prof. Lucy Baugnet ‘Medya ve Sosyal Temsil’ başlıklı bir konuşma yapacak. GSÜ’den Doç. Dr Nilgün T. Cheviron konuşmasında ‘Ulusal Türk Basını’nı işlerken, Yrd. Doç. Dr. Özlem Danacı Yüce ise konuşmasında ‘Spor Sayfalarında  Kadınların Temsili’ konusuna yer verecek.

Ayrıntılı bilgi için
Yrd. Doç. Dr. Nazlı Ü. Aytuna
Tel: 0212 227 44 80 – 625
Email: nulbay@gsu.edu.tr

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>