Nilgün Belgün ve Engin Altan Düzyatan ile GSÜ’de “aşk” konuşuldu

GSÜ İşletme Klübü’nün düzenlediği “1Kelime, 1000 Düşünce” başlıklı söyleşi dizisi “AŞK” kelimesiyle,  Nilgün Belgün ve Engin Altan Düzyatan’ın katılımıyla başladı.

 

Haber-fotoğraf: Cansu Güneş Seferoğlu

GSÜ-HA(İstanbul)GSÜ İşletme Klübü’nün düzenlediği “1Kelime, 1000 Düşünce” başlıklı söyleşi dizisinin ilki “AŞK” kelimesi üzerinden Nilgün Belgün ve Engin Altan Düzyatan’ın katılımıyla başladı. Coşkun Kırca Salonu’nu dolduran GSÜ öğrencilerinin sorularını yanıtlayan konuklarla samimi anlar yaşandı.

Kendi deneyimlerinden yola çıkarak aşkı tarif eden Nilgün Belgün “Aşk, önce sen diye başlıyor, ardından biz diye devam ediyor. Ben dendiği anda bitiyor.” dedi. Engin Atlan Düzyatan ise “ Biz, hikayenin dönüştüğü nokta. Biz noktasında birey bireyliğini unutuyor her şeyi çift kişi düşünüyor. Ben bu noktayı hiç sevmiyorum.” diye devam etti.

İlk aşklardan aldatılmaya pek çok şeyin konuşulduğu söyleşide Nilgün Belgün, “ Aşk hayatın güzel tarafıdır, hayatın çirkin yönlerini siler.” dedi. Ancak aşk için her şeyin yapılmaması gerektiğini kendi büyükannesinden yola çıkarak aktardı. Rum kökenli büyükannesinin aşkı için din değiştirdiğini ancak Müslüman mezarlığına gömüleceği için yaşı ilerledikçe pişman olduğunu ifade etti.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Nilgün Belgün ve Engin Altan Düzyatan ile GSÜ’de “aşk” konuşuldu için 1 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>